Ons bestuur

Het bestuur van het Wereld Kanker Onderzoek Fonds bestaat uit toegewijde mensen die op vrijwillige basis toezicht houden op de stichting.

Het bestuur van het Wereld Kanker Onderzoek Fonds heeft als taak het toezicht houden op de stichting. De dagelijkse leiding ligt bij de directeur, Nadia Ameyah. De teamleden zorgen voor de uitvoering van de activiteiten.

Bestuursleden van het Wereld Kanker Onderzoek Fonds
Hieronder maak je kennis met de leden van ons bestuur:

Elmer Coppoolse, voorzitter

  • Bestuurslid sinds 2 juli 2008
  • Voorzitter sinds 5 februari 2009

Coen van den Heuvel, secretaris/penningmeester

  • Bestuurslid sinds 17 februari 1995
  • Secretaris/penningmeester sinds 29 september 2000
Willy Angenent
  • Bestuurslid sinds 1 september 2011

Jeffrey Bunn

  • Bestuurslid sinds 1 februari 2013

Kathryn Ward

  • Bestuurslid sinds 14 januari 2019

 

Lees meer over het bestuur in ons jaarverslag.